zdravá budoucnost, alternativní medicína, odstranění nemocí
Získejte EBOOK zdarma

Jméno *

E-mail*

Poznámka: Pole označená * jsou povinná.

Můj příběh s řízenou detoxikací organismu

Jmenuji se Dalibor Gavelčík, jsem certifikovaný terapeut řízené detoxikace organismu a pomáhám lidem zbavit se zdravotních potíží a nemocí.

Od malička jsem trpěl častými bronchitidami, alergií a asi v sedmnácti letech mně diagnostikovali astma. Těmito nemocemi to všechno začalo. Nechtěl jsem se smířit s tím, co tvrdili lékaři „alergie a astma se nedá vyléčit, smiř se s tím. Dají se jen potlačit příznaky a celkem slušně žít“.  To jsem nechtěl – „slušně žít“. Nechtěl jsem polykat hromady tabletek, být závislý na kapkách, sprejích a kapesnících.

Když mně propustili z armády ze zdravotních důvodů, bylo to poprvé, kdy mi mé nemoci nevadily,  začal jsem pracovat na tom, abych se svých zdravotních problémů zbavil.

Vždy mně zajímala alternativní medicína a vzhledem k přístupu oficiální medicíny se zde otvírali nové nadějné možnosti. Vyzkoušel jsem spousty různých alternativních směrů, akupunkturu, elektroakupunkturu, bylinky, reflexní terapii, čínskou medicínu a další. Některé měly dílčí výsledky, jiné nikoliv. Po vojně jsem zrovna nedodržoval zdravý životní styl a nevěnoval se všem metodám tak důkladně, jak by si zasloužily, ale asi to mělo svůj důvod, jako všechno v životě.

Ještě před listopadem 1989 jsem se seznámil s knihou Tajenka života od MUDr. Josefa Jonáše a ta mně velmi zaujala. Když jsem pak zjistil, že doktor Jonáš přišel s metodou řízené detoxikace, oslovilo mně i to.

Nebyl ještě internet, a tak jsem z kusých informací zjišťoval v čem metoda tkví a jak funguje. Některé preparáty jsem vyzkoušel, ale pořád jsem se tomu nevěnoval důkladně. Postupně jsem však k jádru věci pronikal a začal ji praktikovat častěji. Kladné výsledky mně přesvědčily, že jsem na správné cestě, a tak jsem chtěl své znalosti dále prohloubit. Přihlásil jsem se na semináře a zkoušky, abych se stal profesionálem - certifikovaným terapeutem řízené detoxikace.

Z počátku jsem chtěl metodu využít jen pro sebe, rodinu a případně známé. Když se na mně čím dál častěji lidé obraceli s žádostí o radu, napadlo mně, že bych mohl pomáhat i jiným. Bylo by přece skvělé, potkávat v ulicích zdravé, sebevědomé a usměvavé lidi.