zdravá budoucnost, alternativní medicína, odstranění nemocí
Získejte EBOOK zdarma

Jméno *

E-mail*

Poznámka: Pole označená * jsou povinná.

Překyselený organismus

Naše tělo by se mohlo ve zdraví dožít více jak sto let, ale důsledkem životního stylu předčasně umíráme nebo máme stáří ztrpčeno mnoha nemocemi.

Většinu zdravotních problémů si způsobujeme sami. Svým chováním a stravováním ovlivňujeme vnitřní prostředí organismu. Pokud se stresujeme, málo se hýbeme a stravujeme se špatně, vzniká v těle kyselé prostředí, které vytváří vhodné podmínky pro rozvoj celé řady civilizačních onemocnění.

Nemoci, které mají přímou souvislost s překyselením: Chronická únava, alergie, ekzémy, lupénka, neurodermatitida, akné, astma, otoky, infarkt, poruchy imunity, artróza, artritida, degenerativní poškození kloubů, osteoporóza, gynekologické záněty a výtoky, zácpa, průjem, ledvinové a močové kameny, DNA, kazivost zubů, paradentóza, padání vlasů, neplodnost, metabolické poruchy – např. diabetes, přecitlivělost a trvalá podrážděnost, nadváha, plísňová onemocnění, rakovina a psychické poruchy.

Protože překyselení je jeden ze základních důvodů, proč tolik lidí trpí nemocemi, připravil jsem eBook Jak na překyselený organismus, ve kterém se bez zbytečné „omáčky“ dočtete, co způsobuje překyselení a jak účinně předcházet nebo odstranit překyselení.

Cena eBooku je 69 korun.

Pokud chcete se svým zdravím něco pozitivního udělat a překyselení odstranit, vyplňte objednávkový formulář a objednejte si eBook.

Po zaplacení Vám eBook přijde na email.

Objednávkový formulář: 

Jméno a příjmení*

Adresa*

Email*

Telefon*

Poznámka:

Poznámka: Pole označená * jsou povinná.

1 komentář u Překyselený organismus

  • Greta Trnková napsal:

    Děkuji za zaslaný e-Book o řízené detoxikaci, kde jsem nalezla odkaz na překyselený organismus.
    Díky za Vaše informace. G.Trnková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>